Presentatietraining en -coaching
Ms is de meestvoorkomende auto-immuunziekte van de wereld. Toch is er geen duidelijkheid over de oorzaak, of een oplossing. De MS Hackathon, een wedstrijd gericht op co-creatie, wil dit probleem aanpakken.
De MS Hackathon is een initiatief van Mobile Doctors en MoveS. Iedereen is er welkom, van scholieren tot web developers. Mensen werken in groepjes samen aan een idee om het leven van mensen met MS te vergemakkelijken. Deze ideeën pitchen ze uiteindelijk aan de jury die een winnaar kiest. Het beste team krijgt een prachtige prijs van €3000 om zijn idee verder uit te werken.
Een prachtig concept, waar Speak to Inspire graag aan meewerkt. Wij stoomden al de deelnemers klaar om de perfect pitch te kunnen houden voor de jury.
Bekijk hieronder de inspirerende aftermovie of ga naar naar de website van MS Hackathon voor meer informatie.
Deze video wordt niet getoond omdat er (nog) niet akkoord is gegaan met het plaatsen van cookies.
Wijzig keuze